Arjan Cani nuk njeh kufij!!!Shikoni ''skandalin''e radhes!(VIDEO)

Nuk kanë të sosur skandalet dhe ofendimit në emisionin e Arjan Çanit! Është absurde që ky emision dita-dita po kthehet në një banalitete të vërtet vetëm e vetëm nën hijen e shikueshmërisë. Ku ofendimet dhe pyetjet provokuese dhe jashtë etikës gazetareske po bëhen ushqimi kryesor për të provokuar nervat e të ftuarve që ata të degjenerojnë në ofendime dhe shprehje aspak të hijshme dhe të moralshme. E kjo nuk është kurrsesi etikë gazetareske dhe as që është për të “joshur” ndokënd! Per me tej shikoni videon ketu