Doni te lini duhanin dhe nuk ja dilni? 90% e atyre qe e kane pare kete video e kane lene! (Video)

Deshironi te lini i duhanin, dhe nuk dini se si? Ne ju vijme ne ndihme me kete video. Eshte nje video e cila tregon te dhena reale se cfare demesh ju shkakton duhani juve dhe njerezve perreth jush. Gjithashtu ju jep zgjidhjen se cfare duhet te beni per ta lene.
Ndoshta nuk eshte aspak e veshtire nese ndiqni udhezimet. Shikoni dhe degjon i me vemendje, pasi ta keni pare me siguri do te jeni me te bindur per ta lene duhanin nje here e pergjithmone. 

Per me teper shikoni videon ketu
smoking