Emocionuese: Shiko si i shpëton foshnja aksidentit (video)

Untitled-1 Dicka fantastike ka ndodhur, pas nje femije ka shpetuar pas nje aksidenti tragjik. E pabesueshme por e vertete, femija ka dale i gjalle dhe pa demtime te renda.

Pamjet jane tronditese po njekohesisht edhe emocionuese....
Per me teper shikoni videon