Timberlake i prek gjoksin bukuroshes, por shikoni si ja kthen ajo, e prek ne... (VIDEO)

Dihet tashme qe amerikanet jane shume modern, dhe nuk eshte aspak cudi te degjodh ne show televiziv lloj e lloj fjalesh apo batuatash qe ne do ti konsideronim deri diku banale.
Po tashme kane filluar te mos behen problem as sjelljet jo etike. Shikoni se cfare ka ndodhur ne ceremonine e ndarjes se cmimeve....







Per me teper shikoni videon ketu...