Timberlake i prek gjoksin bukuroshes, por shikoni si ja kthen ajo, e prek ne... (VIDEO)

Dihet tashme qe amerikanet jane shume modern, dhe nuk eshte aspak cudi te degjosh ne show televiziv lloj e lloj fjalesh apo batuatash qe ne do te na dukeshin te papershtatshme.

Po tashme kane filluar te mos behen problem edhe sjelljet jo etike. Shikoni se cfare ka ndodhur ne ceremonine e ndarjes se cmimeve....


Shikoni videon ketu...