Wooow!!I I dashuri e puth ne mes te stadiumit, peson shpull, por ja se si ja kthen ai (Video)

Te dy ne stadium per te pare nje ndeshje, ai i afrohet dhe e puth nderkohe qe ajo se kishte mendjen...por asaj mesa duket nuk i ka pelqyer ky gjest dhe e gjuan ne shpulle! Nderkohe qe ai vazhdon serish ta ngacmoj, ajo vazhdon ta largoje nga vetja te dashurin e saj! C'ben ai? Puth nje vajze tjeter qe ka ne krahe!!! Per te pare me teper se c'fare  ndodh, shikoni videon