Histori e pabesueshme-perqafimi qe e solli ne jete.(VIDEO)

Kjo eshte nje histori e vertet e dy foshnjave vajza binjake,te lindura disa kohe me pare. Njera prej tyre nuk pritej te jetonte, dhe tashme prinderit i kishin humbur shpresat.
Nje infermiere e spitalit u perpoqe ti vendoste ato ne nje inkubator te njejte. Foshnja me e forte e mbeshtolli motren e saj me krahe, si per ti dhen shprese se do ishte prane saj gjithmone, dhe prekja e saj cuditerisht e lejoi foshnjen te luftonte per te stabilizuar zemren dhe temperatures e saj per tu kthyer ne normalitet.
Behet fjale per vogelushet Kyrie dhe Brielle Jackson. Shikoni nderkohe sesi kan ndryshuar keto vogelushe, 10 vjet pasi ka ndodhur kjo histori! 

Shikoni videon ketu