Floke te yndyrshem?Ja nje Maske per ta luftuar ne kushte shtepie!

Floket kerkojne shume kujdes  te vazhdueshem! !
Ja nje maske ne kushte shtepie per ta luftuar ate:
Perberesit:
1 luge mjalte
1 luge e ujit
1 veze e verdhe veze
leng nga gjysme limoni.
Udhezim:
1. Perzieni te gjithe perberesit se bashku.
2.Lani floket tuaj, aplikoni masken, dhe pas 15 minutash lani floket tuaj perseri.
Pas kesaj, floket tuaj do te duken te shendetshme dhe me shkelqim! Kjo maske perdoret 1 here ne jave.